• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آشنایی با استاد زهرا صریحی نژاد

استاد زهرا صریحی نژاد

ایشان حفظ قرآن را از سال ۱۳۷۵ به همراه دخترم، فاطمه شیرازی شروع کردم. درآغاز فاطمه را به کلاس حفظ می‌بردم و خودم نیز با ایشان تمرین می‌کردم ولی کم کم متوجه شدم که همراه او خودم هم آیات جزء یک را حفظ می‌شوم. این طور بود که با هم شروع به حفظ قرآن کردیم و در طول مسیر همراه هم و مشوق هم بودیم و دوره‌ها و تمرینات را با هم می‌گذراندیم. در سال ۱۳۷۸ به لطف خدا حفظ کل قرآن را به پایان رساندیم.

در سال ۱۳۷۵ در مراسم ختم قرآن در منزل یکی از اقوام در ماه مبارک رمضان شرکت کردم و در آن جلسه مسابقه حفظ سوره نبا را برای میلاد اما حسن مجتبی(ع) تدارک دیدند. من نیز که از دوران راهنمایی به حفظ قرآن علاقه‌مند بودم، استقبال کردم و شروع کردم به حفظ قرآن اما چون تجربه خاصی نداشتم به صورت ساده آیات سوره مبارکه نبأ را در منزل تکرار می‌کردم و دو هفته هم بیشتر فرصت نداشتیم.

صریحی نژاد با اشاره به سوابق تدریسی خود در حوزه قرآن بیان می‌کند: از سال ۱۳۷۸ کار تدریس را در موسسه مهد قرآن و حرم حضرت عبدالعظیم(ع) شروع کردم و همچنان در مرکز آموزش قرآن حرم حضرت افتخار همکاری و فعالیت دارم. کلاس‌های دیگری هم در موسسات و دانشگاه‌ها مانند دانشگاه علوم پزشکی شاهد و مؤسسه احسن الحدیث دارم که زیر نظر استاد موسوی‌بلده است.

وی داور مسابقات قرآنی نیز می‌باشد.

فوریه 2, 2020

درباره ما

قرآن‌لند سامانه ارتباطی چندرسانه‌ای تعاملی و چند به چند است و انواع خدمات آموزش و برگزاری جلسات قرآنی و دینی را بصورت آنلاین و زنده ارائه می‌کند.

  • تهران – خيابان قزوين – نرسيده به سه راه آذری – فرهنگسرای قرآن 
  • ۰۲۱-۹۱۳۰۱۹۶۱ ( ۹صبح الی 14 و 17 الی 20 – بجزء ایام تعطیل)
  • پشتیبانی آنلاین واتس آپ 09910507139
  • info@quranland.net

 

کلیه حقوق متعلق به قرآن‌لند می باشد.

پشتیبان آنلاین و مشاوره رایگان
فقط در واتس آپ 09910507139
تخفیف پاییزی یادت نره

X